АВ-ФАРМА у Червоному Хресті

На базі тренувального центру болгарського Червоного хреста пройшло ознайомлювальне заняття з продукцією наших виробників. На семінарі була представлена ​​комплектна аптечка першої допомоги від української компанії Ав-Фарма.
Комплектна аптечка по оснащеності відповідає вимогам індивідуальної аптечки першого рівня IFAK. До її складу увійшли: бандаж (15 см) з кровоостанавливающей серветкою, який вже закуповується МОУ; кровоспинний засіб Z-складене; кровоспинний компресійний бинт; турнікет Пітон ; оклюзійна пов’язка; назофарингіальная трубка; знеболюючий засіб; скотч армований; ножиці парамедика (19 см); одноразові рукавички; термоковдра; маркер чорного кольору і підсумок.
Інструктор з тактичної медицині міжнародної категорії, провів презентацію продукції медичного призначення з поясненням принципу дії всіх складових, як окремо, так і в комплексі. Аптечка разом після презентації була вручена болгарській стороні для більш детального знайомства. Серед присутніх були не лише болгари і українці, а й албанці з фінами.

 

Ваше ім'я або назва організації

Введіть Ваш телефон