ПрАТ «АВ-ФАРМА» захистила свою ділову репутацію у суді

Суд задовольнив позов Приватного акціонерного товариства «АВ-ФАРМА» про захист ділової репутації, про спростування розповсюдження відомостей, які не відповідають дійсності і стосувались продукції компанії та участі у тендері, що були поширені через мережу Facebook.

Так, Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська 27.09.2021р. прийняв рішення по справі 199/2603/19, яким визнав недостовірною та такою, що завдає шкоди діловій репутації ПрАТ «АВ-ФАРМА» інформацію, опубліковану та поширену Кондратенко Іваном Миколайовичем, на своїй особистій сторінці у Facebook та зобов’язав спростувати поширену недостовірну інформацію.

Інформація, яку суд визнав недостовірною складалась із великої кількості висловів, які містились у публікації на особистій сторінці автора в соціальній мережі Facebook (адреса публікації: https://www.facebook.com/kondratenkoivan7/posts/2280337385573307). Дана інформація зокрема стосувалась продукції ПрАТ «АВ-ФАРМА», зокрема джгутів-турнікетів та участі у тендері на закупівлю медичних виробів.

Враховуючи тривалу історію існування та діяльності ПрАТ ««АВ-ФАРМА» на ринку медичних виробів, довіра бізнес-партнерів та споживачів нашої продукції має першочергове значення, а тому захист ділової репутації для нас завжди знаходиться у пріоритеті.

Ваше ім'я або назва організації

Введіть Ваш телефон