Київ, вул Академіка Туполєва 19

Про нас

Наша історія, за яку ми вдячні саме вам

Компанія з’явилась на українському ринку понад 20 років тому і сьогодні входить у cписок лідерів-виробників аптечок в Україні.

Із самого початку ми прагнули стати корисними для Вас та створити товари, які дійсно можуть полегшити надання першої домедичної допомоги та врятувати життя.

Тоді, в далеких 90-х, АВ-ФАРМА створювалася з метою експорту та імпорту медпрепаратів та виробів медичного призначення. Ми довго бачили компанію в цьому сегменті, але коли прийшов час прийти на допомогу, було вирішено прийняти виклик. І з 2014 року ПрАТ "АВ-ФАРМА" виробляє засоби тактичної медицини: кровоспинні джгути-турнікети, бинти для тампонади, перев'язувальні бандажі, комплектує військові аптечки та інші засоби тактичної медицини.

Компанія активно бере участь у міжнародних та всеукраїнських виставках, таких як “Зброя та безпека”, Міжнародний Промисловий Форум тощо.

Ми і надалі будемо розвиватися, невпинно покращувати якість товарів та рухатися лише вперед, відкриваючи нові формати співпраці, нові ринки та сфери для продукції АВ-ФАРМА.